Červen 2008

Glamour for Better - Architechs of Discotech

16. června 2008 v 0:55 | eMo.cAr |  moje Kecičky <3

tedka jsem našla nějakou zajímavou kapelu..která si řiká.. Glamour for Better...ta písnička neni špatná...se mi líbí..přijdou mi tag trochu jako Hadouken!
Sunshine-bio

11. června 2008 v 22:01 | eMo.cAr |  Sunshine-info
Datum založení: 1994 Členové: Amak (baskytara)
Jiri (kytara)
Kay (kytara, zpěv)
Daniel (bicí)

Lovex-bio

11. června 2008 v 21:56 | eMo.cAr |  Lovex-info
Příběh začíná v zimě 2001-2002, když se staří přátelé, co roky hráli v různých skupinách, rozhodli dát dohromady a začali hrát rockovou hudbu a se spoustou citů, a ze všeho nejvíc- užít si. Ale cesta nové skupiny byla těžká a nesmírně stresující. Po pár letech, bezpočtu vystoupení a několika změn v sestavě kapely se něco stalo..
Stalo se to v březnu 2004. Sluce se zrovna dostalo k nejvyššímu bodu na obloze, když se Lovex trestuhodně odtrhli od svého stvořitele. Konečná sestava byla nalezena a bylo úžasná spousta světla. To oslovilo nováčky bylo jasné, že Lovex neprožijí svůj život šmejděním ve stínech ostatních. Se svými šesti proříznutými pusami a chlapskými těly se Lovex moc nelišili od ostatních nováčků, ale málo věděli ti, co si mysleli, že tohle skotačení a povrchnost v určitém věku odezní. Jediný způsob, jak by tahle okouzlující šestice mohla žít, bylo stát se rockovou hvězdou.
Lovex kombinují arogantní hudbu 80. let a dnešní vyspělou technologií. Těchhle šest muzikantů má zvuk a sílu šedesáti mužů, která setře prach z kláves, ketrých se roky nikdo neodvážil dotknout. Hudba je založená na chytlavých riffech a melodiích a je vytvářena ze silných emocí. Lovex nezajímá, jak je ostatní popisují. Jediný účel Lovex je hrát rock'n'rollovou hudbu tak, jak by měla být: přiliš hlasitě, přímo od srdce a s jiskrou v oku.
Lovex je Lovex s velkým L-O-V-E a X. Neohlíží se na nic než na sebe a přátele své hudby a nestydí se vystrčit prdel na ostatní. Obyčejnost nemá s touhle skupinou nic společného, protože každá seberespektující rocková skupina ví, že to je ta nejlepší rocková skupina na světě.
Všechno se stalo tak rychle- a že se toho stalo hodně. Debutový singl "Bleeding" vyšel loni v srpnu a šel rovnou na druhé místo v oficiální finské singlové hitparádě a zůstal tam několik týdnů. Další singl "Guardian Angel" vyšel 1.2.2006 a debutové album "Divine Insanity" 1.3.2006.

The Used-bio

11. června 2008 v 21:55 | eMo.cAr |  The Used-info
Kapela The Used, pOxadzajuca z americkéhO Utahu, vznikla v rOku 1997, ked sa k priatelOm QiunnOvi, JephOvi a BrandenOvi pridal spevak Bert McCracken. ČlenOvia sa pri svOjix zaciatkOx museli vyspOriadat hned s niekOlkymi vážnými OsObnymi prOblemami, nevyradujeme závisloOt na drOgách či chudObu. Na štastie hudba sa Osvedcila akO zpOsOb úniku a už debut tejtO sympatickej stvOrky zazil nečakaný úspex. The Used plánuju pripravu dalšiehO radOvého alba.
ČlenOvia:
Bert McCracken - spev, piánO
Quinn Allman - gitara, vOkály
Jeph HOward - basgitara, vOkály
Branden Steineckert - bicie, vOkály

Alesana-bio

11. června 2008 v 21:52 | eMo.cAr |  Alesana-info

ALESANA

Alesana byla založena v Raleigh, v Severní Karolíně (má však kořeny i v Baltimore) kytaristou a vokálistou Shawnem Milke, kytaristou Patrickem Thompsonem, vokálistou Dennisem Lee a baskytaristou Stevenem Tomany v říjnu roku 2004. Kapela dosáhla uznání na místbí scéně a podepsala smlouvu s Tragic Hero Records v květnu 2005. Pak se dostali do širšího povědomí díky vydání EP pojmenované 'Try This With Your Eyes Closed' a i díky tomu, že hráli ve show na MTV v sériích 'My Super-Sweet Sixteen'.

V roce 2006 nahrála kapela svoji první desku 'On Frail Wings of Vanity and Wax' a v prosinci podepsala smlouvu s Fearless Records.

Alesana byla na turné po Spojených Státech a Mexiku v průběhu roku 2006 a 2007 s různými dalšími skupinami jako Haste The Day a Blessthefall.

V současnosti mají vydaná dvě alba:
Alesana - Try This With Your Eyes Closed
Try This With Your Eyes Closed
Alesana - On Frail Wings of Vanity and Wax
On Frail Wings of Vanity and Wax

Současní členové:
* Dennis Lee - Vokály
* Shawn Milke - Vokály/Kytara/Klávesy
* Patrick Thompson - Kytara
* Adam Ferguson - Kytara/Vokály
* Steven Tomany - Baskytara
* Jeremy Bryan - Bicí


Song: Video k písničce Apology (co jsem tak četla statistiky, je nejposlouchanější), pozn.: nejedná se o klip:-)
Styl: Údajně něco jako post-hardcore, screamo, zčásti emocore

FFTL-bio

11. června 2008 v 21:50 | eMo.cAr |  From First To Last-info

FROM FIRST TO LAST


Členové

Sonny Moore (zpěv)
Matt Good (kytara, zpěv)
Travis Richter (kytara, zpěv)
Derek Bloom (bicí)


From Fisrt To Last je americka post-hardcore kapela z Orlanda na Floride. Začínali jako First Too Last ještě na střední škole. Byla to emocore kapela. Hlavním členem kapely byl Matt Good jako kytarista. Později se přidal Travis Richter jako druhý kytarista. Časem udělali svoje první EP Aesthetic. Bylo to ve složení Phillip Reardon (Zpěv), Joey Brandon (baskytara) a Matt s Travisem (kytara). Pak ale Phillip odešel a založil si vlastní skupinu The New Tragic. Po jeho odchodu kapele chyběl kytarista. Nakonec se našla náhrada. Byl to Sonny Moor. Sonny přišel jako kytarista, ale nakonec se přišlo na to, že skvěle zpívá. Nakonec odešel i Joey a za něj přišel John Weisberg. V tomto složeni kapela nahrála Dear Diary, My Teen Angst Has a Body Count. Potom se už celkem dažilo. Vydali i další cd a nový nahrávání plánují někdy na začátek roku 2oo7. Tak se můžem těšit...

Diskografie

2006 Heroine
2004 Dear Diary, My Teen Angst Has A Body Count
2003 Aesthetic

Aiden-bio

11. června 2008 v 21:48 | eMo.cAr |  Aiden-info
Aiden pochází z Seattlu, Washington.Začali hrát na jaře 2003 na turné jako kámoši: Jake W., Angel, Jake D. and Will.Pouze s pěti písněmi už hráli v roce 2003 svou první show. Jsou pojmenovaný podle malého kluka z filmu Kruhu-Aidan.Po vydání Our Gang's Dark Oath dosáhli velkého úspěchu. Rok 2004 byl pro Aiden velice náročný.Odehráli stovky koncertů, natočili dva videoklipy a upoutali svou pozornost na Victory Records. Aiden vstoupili do studia v březnu 2005. Producent pracoval se skupinou už od začátku. Písně na albu jsou o bolesti, temnotě, nesmrtelnosti a nápravě. Píseň Die Romantic je věnována pro jejich kámoše, jehož sebevražda je zapomenuta, Genetic Desingn For Daying je takový dopis pro otce, který žádá o odpuštění. Pro videoklip Last Sunrise našli inspiraci ve filmu Královna prokletých.Nightmare Anatomy bylo vydáno 4. října 2005
Členové:
Wil Francis - vokál
Angel Ibarra - kytara
Nick Wiggins - basa
Jake Wambold - kytara
Jake Davison - bicí

FFAF-bio

11. června 2008 v 21:47 | eMo.cAr |  Funeral for a Friend-info
USA


Členové:
Matt Davies - spev
Kris Coombs-Roberts - gitara
Darren Smith - gitara
Gareth Davies - basa
Ryan Richards - bicie

Diskografie:
Casually Dressed and Deep in Conversation (2003)
Hours (2005)

Historie:
Funeral for a Friend sa dali dohromady začiatkom roku 2002 a len po niekoľkých mesiacoch spoločného skúšania vydali EP "Between Order And Model". Napriek svojmu krátkemu účinkovaniu na scéne si vytvorila kapela skutočne obrovský okruh fanúšikov, ktorému vďačia aj za ceny ako Najlepší anglický nováčik magazínu Kerrang!, ktorý im bol udelený už v roku 2003. Kapela, napriek silnému nádychu heavy metalu či hardcoru je kategorizovaná ako moderné poňatie štýlu emo, aj keď toto ich označenie je často predmetom polemík.

Madina Lake-bio

11. června 2008 v 21:46 | eMo.cAr
Madina Lake je čtyř-členná punkrocková skupina z Chicaga, přesněji z Illinois. Její zakládající členové jsou dvojčata Matthew a Nathan Leone, které jste kdysi mohli vidět v televizní soutěži Fear Factor. 22.srpna 2005 vydali svoje první EP The Disappearance Of Adalia, které obsahuje 6 skladeb, z nichž poslední Pecadillos je instrumentální. Jejich debutové album vyšlo 27. března 2007 v koprodukci Roadrunner Records pod názvem From Them, Through Us, To You, které produkoval, navrhoval a také mixoval Mark Trombino. ML zatím natočili jeden oficiální videoklip House Of Cards.
Skupinu tvoří:
Nathan
Matthew
Mateo
Dan

BMTH- bio

11. června 2008 v 21:45 | eMo.cAr |  Bring me the Horizon-info
*styl: Metalcore
Bring me the horizon vznikli v Sheffielde, Yorkshire, Velkej Británii v roku 2004.Tvořili hudbu kterou chtěli tvořit, hrali hudbu kterou chtěli a vystupovali we městech které by je mohli dostat dopředu v jejich městě.Trvalo slouho dokud se skupina stala známou a dostali mnoho negatívnych komentářů o jejich hudbe a výkoně, ale pokračovali ále.Po několik měsíců hraní vybudovali malý fanklub v jejich městě...........................click celý článek ...

enter shikari-bio

11. června 2008 v 21:44 | eMo.cAr |  Enter Shikari-info
Enter Shikari
Rostoucí zájem o post-hardcore scénu by měl příští rok potvrdit úspěch kapely, která kombinuje tvrdé kytarové riffy se syntezátory. V listopadu vyprodali londýnskou Astorii a v prosinci získali cenu nováčka roku od čtenářů metalového magazínu Kerrang!, ale v jejich neprospěch hovoří fakt, že vytrvale odmítají nabídky velkých firem a zůstávají na svém labelu Ambush Reality. Tam by mělo v březnu vyjít jejich debutové album. Leccos naznačí jejich březnový singl "Anything Can Happen In The Next Half Hour".
Enter Shikari vznikli na troskách skupiny Hybryd, která v sobě spojovala prvky Eurodance a post-hardcore. Všichni čtyři členové kapely jsou z malého městečka St. Albans, ležícího severně od Londýna a svou hudbou vzali od počátku do vlastních rukou. Odmítli totiž všechny nabídky velkých firem a namísto toho se upsali vlastnímu nezávislému labelu Ambush Reality. Spoléhaje na vynikající koncerty a hlavně na svou stránku myspace udělali díru do světa. Vlna, která dnes hýbe celou Anglií, se do české kotliny jistě donese se značným zpožděním. Ti však, kdo skutečně sledují hudební trendy, vědí, že Enter Shikari budou příští rok (nebo možná už letos) tím, čím jsou dnes Arctic Monkeys, Muse nebo Bloc Party. Všimnuli si jich i některé servery u nás, stejně jako někteří blogeři.

Na portálu myspace dnes jsou Enter Shikari jednou z nejnavštěvovanějších kapel, které se neupsaly žádné vydavatelské firmě. I díky této publicitě kapela právem získala místo na Gibson/MySpace stage Download Festivalu v létě 2006. 4. listopadu téhož roku se jim pak podařil fenomenální kousek - vyprodat londýnskou Astorii.

Prestižní časopis Kerrang! je následně zařadil na obálku a slávu už drželi za pačesy. Za necelý rok sesbírali množství cen, mimo jiné i prestižní cenu NME: John Peel Award for Musical Innovation (2007), cenu pro nejlepší britskou mladou kapelu podle čtenářů časopisu Kerrang!, dvakrát vyhráli v MTV2 Rock Top Ten. Skutečný průlom však přišel až před týdnem, když kapela vydala debutové album Take to the Skies. Během prvního dne se ho prodalo neuvěřitelných 28 000 kusů. Není divu - vždyť jen na myspace mají přes 100 000 přátel. Momentálně (po týdnu prodeje!!) jsou ve Velké Británii na druhém místě v žebříčku prodejnosti (první jsou Take That) a vedou tabulku o nejlepší rockovou desku.


Kombinace prvků hardcore, metalu a tvrdé elektroniky je nesmírně zajímavou směsicí, která svým zvukem okamžitě upoutá každého, kdo hledá něco nového. Enter Shikari však nejsou zajímaví jen hudebně. Jsou jednou z průlomových kapel, které se podařilo zlomit diktát nadnárodních hudebních vydavatelství, čímž dokázali, že přišla doba, kdy díky internetu může hrát každá kapela sama za sebe. Sami členové kapely a jejího managementu umisťují své klipy na web, nabízejí písně ke stažení zdarma a všemožně tak dávají svým fanouškům najevo, že si jejich přízně opravdu váží.
Enter Shikari

Bless the fall-bio

11. června 2008 v 21:42 | eMo.cAr |  Bless the fall-info
Kapela vznikla v roku 2004 v Spojenych statoch americkych v meste Phoenix. Zaraduju sa do zanrov screamo, christian metalcore a post-hardcore. Pozostava z piatich clenov; Craig Mabbitt(vokály), Mike Frisby(gitara), Eric Lambert(gitara), Jared Warth(basa), Matt Traynor(bicie). Ich debutový album His Last Walk bol vydany 10 aprila 2007. A aky mam k nim vztah ja? Podla mna su to mladi, krasni a cielavedomi chlapci, ktori robia vybornu hudbu.
Clenovia:


Drop dead gorgeous - dressed for friend requests

11. června 2008 v 21:27 | eMo.cAr |  Drop Dead,Gorgeous-klipy
DDG jsou fakt skvělý a mazec..další moje nejkapela...MORE!!!


DDG-bio

11. června 2008 v 21:23 | eMo.cAr |  Drop Dead,Gorgeous-info
Drop Dead, Gorgeous je šesti člená skupina hrající směs screama-metalu-hc... Původ má v Denvru, Colorado a jejich jméno je pouze fráze a nebylo převzato z filmu stejného názvu, jak si občas někdo myslí...
Jejich první EPčko vyšlo v lednu roku 2006 a neslo název Be Mine, Valentine. To bylo následováno regulérní deskou In Vogue v květnu stejného roku... Kluci mohli z počátku absolvovat pouze tří měsíční tour napříč U.S. a Kanadou a to z toho důvodu, že kytaristi a bubeník (Kyle Browning, Dan Gustavson a Danny Cooper) neměli ukončenou střední školu. Po tour natočili videoklip k písni "Dressed for Friend Requests" a to při koncertu v Devru. (Šňůru jeli před natočením desky In Vogue.)
Nové CD "Worse Than A Fairy Tale" bylo nahráno v srpnu 2007 a bylo dáno na internet v červenci. Skupina prošla pár změnami v srpnu roku 2006, potom co měla dva roky stejnou podobu nicméně v červnu roku 2007 se původní složení obnovilo...
Členové: Danny, Kyle, Dan, Aaron, Jake, Danny


Oli Sykes-videa

9. června 2008 v 12:53 | eMo.cAr |  Emo-videa-různé
při dávám nějaký vídejka s Olískem..je prostě užasnej...wow... a taky tam můžete slyšet písničky od nich (BMTH )emo girls z vf x)

9. června 2008 v 12:38 | eMo.cAr |  Emo-Girls

boys <3

9. června 2008 v 12:28 | eMo.cAr |  Emo-Boys