Duben 2008

Novinka Alesana opět ovlivněna bájemi

21. dubna 2008 v 19:15 New
už se těšim je..určo bude užasný new CD
alesana-when_myths_fades_to_legend.jpg Americká parta Alesana vydává po dvou letech téměř na den přesně novou desku nazvanou "Where Myth Fades To Legend", jenž oficiálně vyjde 3. června. Tak, jak už je u kapely zvykem, i nejnovější počin bude velmi silně ovlivněn nejrůznějšími bájemi a oblíbenými příběhy jednotlivých členů. Třinácti-písničkové cd bude navíc pravděpodobně obsahovat i bonusový materiál, kterým se rozumí pár živých záznamů a krátky dokument z nahrávání.

Tracklist:

01. This is Usually the Part Where People Scream
02. Goodbye, Goodnight, for Good
03. Seduction
04. A Most Profound Quiet
05. Red and Dying Evening
06. Better Luck Next Time, Prince Charming
07. The Uninvited Thirteenth
08. Sweetheart, You Are Sadly Mistaken
09. And They Call This Tragedy
10. All Night Dance Parties in the Underground Palace
11. Endings Without Stories
12. As You Wish
13. Obsession is Such An Ugly Word

Bonusy:

14. Obsession Is Such An Ugly Word (live video)
15. This Is Usually The Part Where People Scream (live video)
16. The Uninvited Thirteenth (live video)
17. This Conversation Is Over (live video)
18. The Making of The Album (dokument)Enter Shikari 'Sorry Youre Not A Winner'

17. dubna 2008 v 21:24 | eMo.cAr |  Enter Shikari-klipy

užasnej song x) jeee


Bless The Fall - Higinia

17. dubna 2008 v 21:15 | eMo.cAr |  Bless the fall-klipy

tahle písnička je od nich na prostě na prostě užasná x)


Aiden - Moment

17. dubna 2008 v 21:11 | eMo.cAr |  Aiden-videoklipy

From First To Last - Worlds Away

17. dubna 2008 v 21:08 From First To Last-klipy
new klípek new CD FFTL


Soutěž z Vanilla Sky x)

17. dubna 2008 v 21:03 | eMo.cAr |  New
2x1 vstup - 23. 5. Praha, Rock Café - Vanilla Sky (I)

Soutěž trvá do 21. května. Po jejím skončení bude vylosován 1 výherce, který obdrží jeden vstup na koncert a další jeden výherce, který obdrží vstup na koncert a aktuální desku Vanilla Sky. Hlasovat můžete pouze jednou, duplicitní hlasy nebudou do slosování zařazeny. Pokud na koncert jít nechcete, nesoutěžte a dejte šanci těm, kteří se na něj těší.
Kdo hostuje v písničce Nightmare z aktuálního alba Vanilla Sky?
Tom DeLonge
Mark Hoppus
Tony Lovato
zdroj:
http://www.ipunk.cz/

Červen v Praze - to budou Silverstein a s nimi Ion At An x)

17. dubna 2008 v 20:57 | eMo.cAr |  New
silverstein-pr1.jpgPražská agentura Conspiracy dnes potvrdila konání dalšího koncertu v už tak neskutečně nabitém jarním období - v neděli 8. června zavítá do Lucerna Music Baru kanadská screamo/HC/punk formace Silverstein.

V současnosti jedna z nejúspěšnějších akvizic labelu Victory Records vznikla koncem roku 2000 v Burlingtonu ve státě Ontario (předměstí Toronta), Victory se upsala o dva roky později, a během necelých pěti let trvání tohoto svazku stihla vydat už tři alba. Tím aktuálním je "Arrivals And Departures" z července 2007, které produkoval Mark Trombino (Blink-182, Jimmy Eat World, Finch, The Starting Line, The Bled, Madina Lake).

Silverstein jsou jednou z nejpilnějších kapel na světě, co se týče živého hraní. Vyjmenovávat kde všude vystupovali během posledních 3-4 let by zabralo celou stránku. Zmiňme tedy jen namátkou pár souborů, se kterými během tohoto období sdíleli tour-bus a pódium: Hawthorne Heights, Rise Against, Simple Plan, Aiden či From Autumn To Ashes...

Páteř skupiny tvoří zpěvák Shane Told a baskytarista Billy Hamilton, nadšenci a skuteční srdcaři emo/post-HC muziky. Ve výčtu svých nejoblíběnějších kapel a jako nějvětší inspiraci pro Silverstein vyjmenovávají např. At The Drive-In, Brand New, Comeback Kid, The Get Up Kids, Hot Water Music, Jawbreaker, Lifetime, NOFX, Operation Ivy, Propagandhi, Refused, Strike Anywhere nebo Sunny Day Real Estate. Zajímavostí je Hamiltonova sbírka vinylů, v daném žánru pravděpodobně největší v Kanadě - její přehled lze nalézt na webu kapely.

Speciální host pražského koncertu Silverstein bude neméně atraktivní: bude jím nová sestava chomutovsko-pražsko-kladenského seskupení Ion At An, která je vlastně fúzí ústřední postavy Ion At An, zpěváka Jonatana Kalety (ex-Maranatha), a tří bývalých členů ještě nedávno tolik populárních 5th April, kteří přišli koncem listopadu o zpěváka Luďka Steckera. Červnový koncert bude pražskou premiérou nového Ion At An a soudě dle ohlasů se opravdu máme na co těšit.

Agentura Conspiracy anoncuje vystoupení Silverstein a Ion At An jen dva týdny poté, co avizovala jiný, neméně atraktivní koncert - 23. června vystoupí v Praze Billy Talent společně s Anti-Flag. Ještě předtím - v květnu - budeme mít ale možnost vidět např. A Wilhelm Scream, nebo nadupaný line-up Donots / Disco Ensemble / Selfish. No a již tento měsíc čeká příznivce koncert Simple Plan a rovněž oslava narozenin iPUNK.cz, na které již tuto sobotu vystoupí v pražském Abatonu šestice českých a slovenských souborů (více zde).

Čtenáři Blesku reagují: I my se bojíme o děti!v

12. dubna 2008 v 14:37 | eMo.cAr |  moje Kecičky <3

Lakované nehty, patka v očích pastelové barvy a symboly smrti na oblečení. I to je módní vlna EMO, která může končit hodně tragicky.

Sebepoškozováním, sebevraždami. Na včerejší článek Blesku o tomto nebezpečí reagovali podráždění i vyděšení čtenáři... I oni se bojí o své děti!
Skrytá hrozba EMO kultury? Podle některých čtenářů hloupost! Ale... Mezi reakcemi nechybí ani úpěnlivé prosby rodin.
"Mám strach o své dítě," sdělila Blesku jedna ze čtenářek. Její dcera prý není smutná, se svým okolím komunikuje, ale psychické problémy má. A styl oblékání i další věci sedí...
"Má problémy ve škole," líčí zase životní trable sestra jiné dívky "Chodí tak oblékaná a skutečně se sebepoškozovala. Měla pořezané paže. Pohrozili jsme jí, že půjdeme k psychiatrovi, a až pak nám slíbila, že toho nechá. Teď se neřeže, ale aspoň si ty krvavé šrámy maluje na paže barvou."
Patnáctiletá dívka prý sedí denně u internetu, kde vyhledává spřízněná diskusní fóra. Rodiče se bojí připojení k internetu vypnout, stejně jako jí zakázat účast na pravidelných sobotních EMOsrazech. Obávají se dívčiných reakcí. "Máme strach. Jak jí máme pomoci?", ptá se v závěru starostlivá sestra. Není jediná, kdo hledá pomoc pro svoje blízké.
Objevily se ale i pobouřené reakce zastánců hnutí. "EMO kids jsou náhodou fajn lidi, kteří nejsou jen smutní a jen páchají sebevraždy! Ti lidé berou svět takový, jaký je, krutý a nespravedlivý!" píše se v emailu jednoho z nich. "Hraju EMO, vypadám jako EMO, ale nikoho k sebevraždě nenavádím," reagoval na článek Blesku hudebník David.

Stovky vyznavačů EMO: My nejsme sebevrazi!

12. dubna 2008 v 14:35 | eMo.cAr |  moje Kecičky <3

Série článků o hnutí EMO uveřejněných v Blesku rozpoutala bouřlivou diskusi.

Zoufalí rodiče volají o pomoc! Na druhé straně mladí lidé, hlásící se k tomuto hnutí, upozorňují, že většině nejde o nějaký kult sebepoškozování či dokonce sebevražd. EMO je prý především o stylu hudby, oblékání a hlavně prožívání emocí ve vztahu k okolnímu světu. Ze stovek reakcí Blesk vybral zástupce obou názorových táborů...
Bojíte se, že by EMO mohlo znamenat pro vaše děti riziko? Netušíte, co si o tom všem myslet, co dětem povolovat, zakazovat? Blesk se za vás na radu zeptal odborníků!
"Ve většině případů nejde o nic vážného, ale podcenění problémů může mít i tragické následky. Nejdůležitější vztah je vždy dobře komunikující rodina," upozorňuje pražská psycholožka Sabina Trnková. A přichystala několik odborných rad, jak EMO v rodině 'přežít'.
* Buďte pozorní ke změnám chování vašich dětí (to se týká častějšího vysedávání u počítačů, změny v oblékání, ale i výběru hudby).
* Nepodceňujte jakoukoliv dlouhodobější náladovost vašich potomků (mluvte s nimi).
* Pokud získáte podezření, že se s vaším dítětem děje něco neobvyklého (je často smutné, straní se okolí, má po těle poranění), zkuste navrhnout návštěvu odborníka.

'Módní sebevraždy' dorazily i k nám!

12. dubna 2008 v 14:31 | eMo.cAr |  moje Kecičky <3

Módní sebevraždy' dorazily i k nám!

Veronice bylo teprve šestnáct...

Říkala si 'Bublinková víla' a zničehonic se rozhodla ukončit svůj život. Prostě se vrhla do sedmdesátimetrové propasti. Co stojí za smrtí dívky z Jihlavska?
Mnohé dokazuje, že vliv módního stylu, kterému se říká EMO. Máme se bát o svoje děti? Vypadá to, že ano - hrozba 'módních sebevražd ' totiž evidentně dorazila už i do Česka.
Co je to EMO? Název EMO (emotion = emoce) vychází z tvorby hudebních skupin, jejichž hudba a texty jsou plné vnitřních emocí. A teď je hodně v módě. Má tisíce příznivců, kteří poslouchají stejnou hudbu a stejně se oblékají.
I když drtivá většina vyznavačů EMO tvrdí, že nepijí alkohol, nekouří a jsou vegetariáni, určitá část z nich je fascinovaná jiným, mnohem hrůznějším lákadlem. Tím je sebepoškozování!
V internetových diskusích se to jen hemží líčením, jak se mnozí pořezávají žiletkami nebo střepy. Dělá jim to dobře. Psychologové tvrdí, že nejčastěji uváděným motivem k sebepoškození bývá pocit vzteku na sebe samého, úleva od stresu a napětí a někdy také přání zemřít.
Mnozí z vyznavačů EMO na internetu navíc mluví právě o smrti! Stejně jako Veronika, která ve svém profilu 'Bublinková víla' na webových stránkách několikrát napsala, že skoncuje se životem. Mimo jiné i proto, že se neměla ráda. Nebyla spokojená s tím, co dělá a jaká je.
"Takový člověk se rozhodne, že právě taková cesta je pro něho ta nejlepší. Že tím něco dokáže, vykoná nějaký čin, ukáže někomu cestu," říká dětská psycholožka Lenka Čadová.
Výzva Blesku
Bojíte se, že vaše dítě skončí podobně? Jsou vaši kamarádi EMO? Ozvěte se Blesku, zkusíme vám pomoct. Pište na tip@blesk.cz nebo volejte horkou linku Blesku 724 249 000.

new desinggggggg

12. dubna 2008 v 12:12 | eMo.cAr |  Blog a Já
hojky lidičkové tag jsem změila po dlouhý době zase profil..tag snad se bude aspoň trochu líbít mno Photobucket

Silvestein a Billy Talent x)

10. dubna 2008 v 13:20 | eMo.cAr |  New
neděle 8.6.2008 Praha, Lucerna Music Bar (Vodičkova 36) www.silversteinmusic.com www.myspace.com/silverstein www.ionatan.cz http://bandzone.cz/ionatan -------------------------------------------------------------pondělí 23.6.2008 Praha, Hala Folimanka (Na Folimance 2)

Červen v Praze - to budou Silverstein a s nimi Ion At An

10. dubna 2008 v 13:18 | eMo.cAr |  New
silverstein-pr1.jpgPražská agentura Conspiracy dnes potvrdila konání dalšího koncertu v už tak neskutečně nabitém jarním období - v neděli 8. června zavítá do Lucerna Music Baru kanadská screamo/HC/punk formace Silverstein.

V současnosti jedna z nejúspěšnějších akvizic labelu Victory Records vznikla koncem roku 2000 v Burlingtonu ve státě Ontario (předměstí Toronta), Victory se upsala o dva roky později, a během necelých pěti let trvání tohoto svazku stihla vydat už tři alba. Tím aktuálním je "Arrivals And Departures" z července 2007, které produkoval Mark Trombino (Blink-182, Jimmy Eat World, Finch, The Starting Line, The Bled, Madina Lake).

Silverstein jsou jednou z nejpilnějších kapel na světě, co se týče živého hraní. Vyjmenovávat kde všude vystupovali během posledních 3-4 let by zabralo celou stránku. Zmiňme tedy jen namátkou pár souborů, se kterými během tohoto období sdíleli tour-bus a pódium: Hawthorne Heights, Rise Against, Simple Plan, Aiden či From Autumn To Ashes...

Páteř skupiny tvoří zpěvák Shane Told a baskytarista Billy Hamilton, nadšenci a skuteční srdcaři emo/post-HC muziky. Ve výčtu svých nejoblíběnějších kapel a jako nějvětší inspiraci pro Silverstein vyjmenovávají např. At The Drive-In, Brand New, Comeback Kid, The Get Up Kids, Hot Water Music, Jawbreaker, Lifetime, NOFX, Operation Ivy, Propagandhi, Refused, Strike Anywhere nebo Sunny Day Real Estate. Zajímavostí je Hamiltonova sbírka vinylů, v daném žánru pravděpodobně největší v Kanadě - její přehled lze nalézt na webu kapely.

Speciální host pražského koncertu Silverstein bude neméně atraktivní: bude jím nová sestava chomutovsko-pražsko-kladenského seskupení Ion At An, která je vlastně fúzí ústřední postavy Ion At An, zpěváka Jonatana Kalety (ex-Maranatha), a tří bývalých členů ještě nedávno tolik populárních 5th April, kteří přišli koncem listopadu o zpěváka Luďka Steckera. Červnový koncert bude pražskou premiérou nového Ion At An a soudě dle ohlasů se opravdu máme na co těšit.

Agentura Conspiracy anoncuje vystoupení Silverstein a Ion At An jen dva týdny poté, co avizovala jiný, neméně atraktivní koncert - 23. června vystoupí v Praze Billy Talent společně s Anti-Flag. Ještě předtím - v květnu - budeme mít ale možnost vidět např. A Wilhelm Scream, nebo nadupaný line-up Donots / Disco Ensemble / Selfish. No a již tento měsíc čeká příznivce koncert Simple Plan a rovněž oslava narozenin iPUNK.cz, na které již tuto sobotu vystoupí v pražském Abatonu šestice českých a slovenských souborů (více zde).

Fenomén: Tokio Hotel - sex mezi sourozenci?

10. dubna 2008 v 13:15 | eMo.cAr |  Emo-videa
líbí se vám kapela Tokio Hotel...x)...piště vaše názory atd...x)zdroj

5th April: nejsme emo

10. dubna 2008 v 13:11 | eMo.cAr |  Emo-videa
zde jj dobrá kapelka x)

Funeral For A Friend - na pohřeb kamaráda dorazili hlavně emaři

10. dubna 2008 v 13:09 | eMo.cAr |  Emo-videa
tady je rozhovor ze skupinou..

Funeral For A Friend f

a hustý je tag ty emaři řikají,že jsou emočo..mazeccccc

Aiden - není EMO jako EMO!

10. dubna 2008 v 13:02 | eMo.cAr |  Emo-videa
tady je nějaký další vídejko na který se může juknout zdroj