LaFee o písničkách (DE Bravo)

6. června 2007 v 16:25 | eMo.KaR
Je to sice starší článek,ale dozvíte se v něm spoustu zajímavostí o všech písničkách LaFee.
Překlad v "celém článku"

Prinzesschen - Princeznička
Viděla jsem televizi zprávy o dvou bohatých holkách z Monaca. Nebylo jim ani 18 a už měly deset aut a byly pořád nespokojené. To mě tak rozčílilo, že jsem o tom bezpodmínečně chtěla napsat song.
Virus
Můj první singl! Pořád hledám dál extrémy, když vidím výsledek, jak jdou lidi s tebou a nazpaměť s tebou zpívají ,,Virus´´ pro mě ten song zůstane zvláštní.
Mitternacht - Půlnoc
Tento song je napsaný a nazpívaný o všem nejhorším pro mě. To téma je mi blízké. Jde o zneužívání dětí. V sousedství bydlí jedna holka, zneužívaná vlastním otcem a mně se svěřila. Moje matka šla potom s tou dívkou na úřad péče o mládež. O nějaký čas později se rodina odstěhovala - nevím kam. Zneužívání dětí je téma, které je tabu. A mým songem chci dosáhnout toho, aby se o tom mluvilo.
Wo bist du (Mama) - Kde jsi (mami)
Táta mé kamarádky na pár let zdrhl a pak se neobjevil.Když je moje mamka náhle pryč - je to pro mě strašné. Já jsem typická maminčina holčička.
Verboten - Zakázaný
Tento song vypráví příběh o mé řecké mamce. Byla přísně vychovaná. Její rodiče jí zakázali líbání a tvrdili, že z toho může být těhotná. Drsný,co?
Halt mich - Drž mě
,,Halt mich´´ je o všem,správně smutný a o všech pocitech. Také sem se tak cítila, když jsem se zabouchla při poslední dovolené v Řecku. Ale ten kluk mě nepolíbil, když věděl, že ta písnička je z velké lásky bylo to horší, když jsem musela domů. Když jsme odjížděli, přišel mi tento song strašný. Naštěstí mě moje mamka podržela.
Das erste Mal - Poprvé
Když jsem psala text k této písničce bylo mi dvanáct. Tehdy se semnou chtěl vyspat jeden kluk, ale já cítila, že sem na to moc mladá. Potom jsem napsala tento song a všechno jsem zpracovala. Pořád jsem myslela, že ten song bude na nic, ale můj producent řekl, že je super.
Du lebst - Žiješ
,,Du lebst´´ je napsaný pro mojí tetu, která před třemi lety zemřela . Nechtěla jsem její smrt. V tom songu jí chci říct: Nemůžu na tebe zapomenout. Budeš pořád v mém srdci.
Was ist das - Co je to
Určitě víte co je to mládí, o tom zpívám ve ,,Was ist das´´ , že je to tak míněný. Je o mé první velké lásce. Měla jsem hodně otázek: Dělám všechno správně, umím vlastně líbat? Bohužel byl tento vztah napoprvé a jediný přítel je doteď zlomený. Jsem mu vděčná. Teď už je to naštěstí pryč.
Lass mich frei - Nech mě volnou
Tento song je o mě a mým tátovi. On mě chce pořád hlídat a všechny kluky zdržet. Miluju ho za všechno, ale musí si prostě zvyknout, že jsem pomalu jiná. Je mi 15 a chci také s někým chodit.
Sterben fur dich - Zemřít pro tebe
Můj nejmilovanější song na albu! Vypráví o velké lásce, k mému prvnímu příteli. Byla jsem tak zamilovaná, udělala bych pro měj všechno. V momentě jsem nebyla zamilovaná. I když byl můj druhý přítel sladký nechápal hudební byznys. Bylo to vidět. Tak vám hodně prozradím: Není o Tokio Hotel! Není o nikom slavném!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama