lafee a její perfektní rande!

16. června 2007 v 10:18 | eMo.KaR
Spousta kluků by s chutí randila se zpěvačkou LaFee! A právě ona v BRAVU prozradí své tajné tipy na flirtování a jak by mělo vypadat první rande!

♥ DOKONALÉ MÍSTO
Na rande je nejlepší pláž! Světlo svíček slunce zapadající za moře. Mělo by to být v létě, kdy se ale večer ochladí. Potom se lidi musí navzájem zahřát...

♥ JAK BY MĚ MĚL KLUK POZVAT NA RANDE
Otevřeně a upřímně: "Hele, jsi mi sympatická a rád bych se s tebou sešel, neměla bys chuť?" Nejlíp osobně, ale ani telefon nevadí. SMS nebo e-mail mi připadají moc neosobní!

♥ JAKÁ BY MĚLA ZNÍT HUDBA
Když se připravuju na rande, poslouchám Rihannu nebo Justina Timberlakea, nejraději rychlejší songy, ty mi dokážou zvednout náladu. I při schůzce by měly hrát rytmičtější kousky, hlavně ne balady. Když pustíš romantický skladby, kluk si pomyslí, že hned chceš jít na věc. A to by mohlo skončit pěkným trapasem!

♥ CO SI OBLÉKNU
Natáhnu si svoje oblíbený věci. Zbytečně se nefintím. Malý výstřih není na škodu. Ale hluboký dekolt nebo příliš krátká sukně působí hodně lacině.

♥ O ČEM CHCI MLUVIT
O všem, co je zábavný. Na první rande rozhodně nepatří řešení nějakých problémů. A bývalý vztahy jsou tabu! Holky taky baví, když kluci dělají nějaký sport a vyprávějí o tom. Pro počítačové hry to ale neplatí!

♥ ŽÁDNÉ KYTKY
Květinový dary považuju za kýč! Dát na prvním rande růže - to je fakt out!

♥ TAKOVÉ LICHOTKY MÁM RÁDA
Když je to namístě, holky rády slyší: "Máš krásnou postavu! Jsi hezká! Miláčku ty jsi tak sladká!" Jen ne: "Hele kočko, jsi fakt sexy!" Taky mě potěší, když mi kluci řeknou, že se mnou se dá dobře mluvit!

♥ KDY DOSTANE PRVNÍ PUSU
Pokud jsme se předtím znali delší dobu, tak možná už na prvním rande. Jinak musí ještě chvíli počkat! Holka naznačí, kdy chce dostat pusu. Pokud by se kluk neodvážil mě políbit, udělala bych první krok i já!

♥ CO NESMÍ UDĚLAT
Určitě ne hned říct: Chci tě! Přece se musíme nejdřív pořádně poznat. Kdyby byl kluk drzý, prostě bych odešla!

♥ JAK SI MĚ KLUK ZÍSKÁ
Musí mi dokázat, že mě má skutečně rád. Musí mi naslouchat, projevovat skutečný zájem, být zdvořilý a milý.
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/30727_476.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
ZDROJ:lafee-virus.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama